ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Γιώργος Ευσταθίου
Τα Πι της Αγάπης
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Νικόλας Βιβλάκης
Πηγαίνοντας Σχολείο
07:00
08:00
Γιώργος Φλωράκης
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
08:00
09:55
Μαρία Χατζάρα
09:55
Μάρκος Μωυσίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας
12:00
13:00
Τζουλιέττα Κορόρη
ΟΤΤΩ ΤΙΣ ΕΡΑΤΑΙ
13:00
14:00
Γιάννης Ευσταθιάδης
Η Νήσος των Θησαυρών
14:00
15:00
Στέλιος Μούστος
Musica Reservata
15:00
17:00
Ένα Αερόστατο Γεμάτο Μουσική
17:00
17:30
Αφροδίτη Κοσμά
Carte Postale: Ένας Μεταφραστής Εξομολογείται
17:30
18:00
Μπάμπης Καβροχωριανός
Πέντε Γραμμών Γράμματα
18:00
19:00
Αντώνης Κοντογεωργίου
Συναυλίες στο Τρίτο
19:00
21:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Συναυλία Μέσω της EBU
21:10
22:30
Εμμανουήλ Κουτσουρέλης
Η Αληθινή Πραγματικότητα
22:30
23:00
Δημήτρης Τρίκας
Jazz in the City
23:00
00:00

Τρίτη

Μάρκος Μωησίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας (Ε)
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Νικόλας Βιβλάκης
Πηγαίνοντας Σχολείο
07:00
08:00
Γιώργος Φλωράκης
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
08:00
09:55
Μαρία Χατζάρα
09:55
Δημήτρης Τρίκας
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
10:00
12:00
Μάρκος Μωυσίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας
12:00
13:00
Γιάννης Ευσταθιάδης
Η Νήσος των Θησαυρών
14:00
15:00
Τρίτη και 3 στο Τρίτο
15:00
16:30
Όλγα Παπά
Αναζητώντας τον Απολεσθέντα Ήχο
16:30
18:00
Θανάσης Γωγάδης
Ο 9,58 στο Τρίτο
18:00
19:00
Τζουλιέττα Καρόρη
Τα Μήλα των Εσπερίδων
19:00
20:00
Μαρία Χατζάρα
20:00
Μουσική
20:05
21:00
Αφροδίτη Κοσμά
Μικρές Δεξαμενές Μελάνης
21:10
22:00
Μαρία Καλούδη
Η αστυνομική λογοτεχνία στο Τρίτο
22:00
23:00
Πανταζής Τσάρας
Οι Κλασικοί της Τζαζ
23:00
00:00

Τετάρτη

Μάρκος Μωησίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας (Ε)
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Νικόλας Βιβλάκης
Πηγαίνοντας Σχολείο
07:00
08:00
Γιώργος Φλωράκης
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
08:00
10:00
Τζουλιέττα Κορόρη
Παράθυρο στον Κόσμο
10:00
12:00
Μάρκος Μωυσίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας
12:00
13:00
Κατερίνα Χατζηστεφάνου
Η Μουσική στο Πέρασμα των Αιώνων
13:00
14:00
Γιάννης Ευσταθιάδης
Η Νήσος των Θησαυρών
14:00
15:00
Μπάμπης Καβροχωριανός
Ο Ήλιος Παραμένει στη Θέση του
15:00
17:00
Σιδερής Πανταζής
Big Screen Saver
17:00
18:00
Νίκος Ξανθούλης
Όλος ο κόσμος μια…Λυρική Σκηνή
18:00
19:00
Μάρκος Μωησίδης
VOX AETERNA
19:00
20:05
Κώστας Καναβούρης
Το Μακρύ Ταξίδι της Μέρας Μέσα στη Νύχτα
20:05
21:10
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Μουσικές Συντεταγμένες
21:10
22:30
Εμμενουήλ Κουτσουρέλης
Η Αληθινή Πραγματικότητα
22:30
00:00

Πέμπτη

Μάρκος Μωησίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας (Ε)
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Νικόλας Βιβλάκης
Πηγαίνοντας Σχολείο
07:00
08:00
Γιώργος Φλωράκης
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
08:00
09:55
Μαρία Χατζάρα
09:55
Διονύσης Μαλλούχος
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου (Ε)
10:00
12:00
Μάρκος Μωυσίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας
12:00
13:00
Μιχάλης Μεσσήνης
Όσα Είδε ο Άνεμος της Μουσικής
13:00
14:00
Γιώργος Γιανναράκος
Άλλος πλανήτης, άλλη αλεπού, άλλο τριαντάφυλλο
14:00
15:00
Κάτια Καλλιτσουνάκη
Μουσικές Στιγμές στο Χρόνο
15:00
17:00
Η Οπερέττα στο Τρίτο
17:00
18:00
Μπάμπης Καβροχωριανός
Πέντε Γραμμών Γράμματα
18:00
19:00
Τζουλιέττα Καρόρη
Τα Μήλα των Εσπερίδων
19:00
20:00
Μαρία Χατζάρα
20:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Ο Αφηρημένος Ταχυδρόμος της EBU
21:10
23:00
Πανταζής Τσάρας
Οι Κλασικοί της Τζαζ
23:00
00:00

Παρασκευή

Μάρκος Μωησίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας (Ε)
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Νικόλας Βιβλάκης
Πηγαίνοντας Σχολείο
07:00
08:00
Γιώργος Φλωράκης
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου
08:00
09:55
Μαρία Χατζάρα
09:55
Διονύσης Μαλλούχος
Όλα τα Πρωινά του Τρίτου (Ε)
10:00
12:00
Μάρκος Μωυσίδης
Ο Συνθέτης της Εβδομάδας
12:00
13:00
Ράνια Βισβάρδη
Λύρα Μεσημεριού
13:00
15:00
Κάτια Καλλιτσουνάκη
Μουσικές Στιγμές στο Χρόνο
15:00
17:00
Γιάννης Παπουτσάκης
Στοπ Καρέ στο Τρίτο
17:00
18:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Συναυλία Μέσω της EBU
18:00
19:00
Στέλιος Μούστος
Αλχημείες
19:00
20:00
Μαρία Χατζάρα
20:00
Κώστας Καναβούρης
Το Μακρύ Ταξίδι της Μέρας Μέσα στη Νύχτα
20:05
21:10
Γιώργος Διαμαντόπουλος
Χορωδιογραφίες
21:10
23:00
Δημήτρης Τρίκας
Jazz in the City
23:00
00:00

Σάββατο

Πανταζής Τσάρας
Ο Ήχος Της Σιωπής
00:00
01:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Άννα Σακαλή
NOTTURNO
01:00
07:00
Θόδωρος Λούστας
Στη Μαγεία του Πρωινού
07:00
08:00
Ανδρέας Ρικάκης
Σαββατοκύριακο αυτήν την ώρα
08:00
09:00
Αλεξάνδρα Γιαλίνη
Μουσικές Συντεταγμένες
09:00
10:00
Νικόλας Βιβλάκης
Αδράξτε τον ήχο
10:00
11:00
Τζουλιέττα Κορόρη
Τα Μήλα των Εσπερίδων
11:00
13:00
Δαυίδ Ναχμίας
Τιμής Ένεκεν
13:00
14:30
Χριστόδουλος Χάλαρης
Το Καφενείο των Μουσικών
14:30
15:00
Μάρκος Μωησίδης
Μουσικά Σταυροδρόμια
15:00
16:00
Γιάννης Ευσταθιάδης
Maestrissimo (Ε)
16:00
17:00
Κάτια Καλλιτσουνάκη
Από τη μουσική τους μαθαίνω τη ζωή τους
17:00
18:30
Μενέλαος Καραμαγγιώλης
Αυτόματος Τηλεφωνητής
18:30
19:00
Δημήτρης Τρίκας
BOOKFLY
19:00
20:00
Η Όπερα στο Τρίτο
20:00
23:00
Εμμανουήλ Κουτσουρέλης
Διπλή Φαντασία
23:00
00:00

Κυριακή

Πανταζής Τσάρας
Ο Ήχος Της Σιωπής
00:00
01:00
Μουσική
02:00
08:00
Θόδωρος Λούστας
Στη Μαγεία του Πρωινού
07:00
08:00
Ανδρέας Ρικάκης
Σαββατοκύριακο αυτήν την ώρα
08:00
09:00
Άννα Σακαλή
Μουσικές Αφηγήσεις
09:00
10:00
Νικόλας Βιβλάκης
Αδράξτε τον ήχο
10:00
11:00
Τζουλιέττα Κορόρη
ΟΤΤΩ ΤΙΣ ΕΡΑΤΑΙ
11:00
12:00
Στέλιος Μούστος
Musica Reservata
12:00
14:00
Δαυίδ Ναχμίας
Το Μουσικό Ρολόι του Εικοστού Αιώνα
14:00
15:00
Μάρκος Μωησίδης
Μουσικά Σταυροδρόμια
15:00
16:00
Γιάννης Ευσταθιάδης
Του Κύκλου τα Γυρίσματα
16:00
16:30
Ολύνα Ξενοπούλου
Ένα Διήγημα, μια ανάσα…
16:30
17:00
Κάτια Καλλιτσουνάκη
Από τη μουσική τους μαθαίνω τη ζωή τους
17:00
18:00
Μενέλαος Καραμαγγιώλης
Που πάει η μουσική όταν δεν την ακούμε πια
18:00
19:00
Δημήτρης Τρίκας
Factory,ιδέες/τέχνες
19:00
20:00
Μιχάλης Μεσσήνης
Από τη δισκοθήκη του Τρίτου Προγράμματος
20:00
22:00
Μάρα Καλούδη
Το Θέατρο της Κυριακής στο Τρίτο
22:00
00:00