ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Κώστας Μιαούλης
Νίκος Παγκάκης
The Experts
00:00
02:00
Παναγιώτης Ρήλλος
Εν Κατακλείδι
02:00
05:00
Βαγγέλης Νεραντζιάς
Η καλή μέρα από την μπάλα φαίνεται
06:00
08:00
Αλέξανδρος Τσουβέλας
Μαρία Ζαφειράτου
Οι από εδώ τους από εκεί
08:00
10:00
Βάσιλης Βέργης
Βάιος Τσούτσικας
Αντεπίθεση
10:00
12:00
Αντώνης Πανούτσος
Αντώνης Καρπετόπουλος
Να τα λέτε, να τα γράφετε…
12:00
14:00
Γιάννης Καραλής
VAR
14:00
15:00
Μπάμπης Χριστόγλου
Μιχάλης Λεάνης
Μπαμ και κάτω
15:00
17:00
Νικόλας Ακτύπης
Γιώργος Μαραθιανός
Δυο λέρες μόνο
17:00
18:00
Σταύρος Χονδροθύμιος
Σωτήρης Κωσταβάρας
Μπάλα ημίχρονο, Μπάσκετ
18:00
20:00
Μάνος Ζερβάκης
Τόλης Κοτζιάς
Play Ball
20:00
22:00
Γιάννης Τσαούσης
Κώστας Βαϊμάκης
Fight Club
22:00
00:00

Τρίτη

Ηρακλής Αντύπας
Διονύσης Δεσύλλας
After…Ράδιο
00:00
02:00
Ηχογραφημένη εκπομπή
Ηχογραφημένη εκπομπή
02:00
06:00
Βαγγέλης Νεραντζιάς
Η καλή μέρα από την μπάλα φαίνεται
06:00
08:00
Αλέξανδρος Τσουβέλας
Μαρία Ζαφειράτου
Οι από εδώ τους από εκεί
08:00
10:00
Βάσιλης Βέργης
Βάιος Τσούτσικας
Αντεπίθεση
10:00
12:00
Αντώνης Πανούτσος
Αντώνης Καρπετόπουλος
Να τα λέτε, να τα γράφετε…
12:00
14:00
Γιάννης Καραλής
VAR
14:00
15:00
Μπάμπης Χριστόγλου
Μιχάλης Λεάνης
Μπαμ και κάτω
15:00
17:00
Νικόλας Ακτύπης
Γιώργος Μαραθιανός
Δυο λέρες μόνο
17:00
18:00
Σταύρος Χονδροθύμιος
Σωτήρης Κωσταβάρας
Μπάλα ημίχρονο, Μπάσκετ
18:00
19:00
Κυριάκος Θωμαΐδης
Η έφεση της Τρίτης
19:00
20:00
Μάνος Ζερβάκης
Τόλης Κοτζιάς
Play Ball
20:00
22:00
Γιάννης Τσαούσης
Κώστας Βαϊμάκης
Fight Club
22:00
00:00

Τετάρτη

Ηρακλής Αντύπας
Διονύσης Δεσύλλας
After…Ράδιο
00:00
02:00
Ηχογραφημένη εκπομπή
Ηχογραφημένη εκπομπή
02:00
06:00
Βαγγέλης Νεραντζιάς
Η καλή μέρα από την μπάλα φαίνεται
06:00
08:00
Αλέξανδρος Τσουβέλας
Μαρία Ζαφειράτου
Οι από εδώ τους από εκεί
08:00
10:00
Βάσιλης Βέργης
Βάιος Τσούτσικας
Αντεπίθεση
10:00
12:00
Αντώνης Πανούτσος
Αντώνης Καρπετόπουλος
Να τα λέτε, να τα γράφετε…
12:00
14:00
Γιάννης Καραλής
VAR
14:00
15:00
Μπάμπης Χριστόγλου
Μιχάλης Λεάνης
Μπαμ και κάτω
15:00
17:00
Νικόλας Ακτύπης
Γιώργος Μαραθιανός
Δυο λέρες μόνο
17:00
18:00
Σταύρος Χονδροθύμιος
Σωτήρης Κωσταβάρας
Μπάλα ημίχρονο, Μπάσκετ
18:00
20:00
Μάνος Ζερβάκης
Τόλης Κοτζιάς
Play Ball
20:00
22:00
Γιάννης Τσαούσης
Κώστας Βαϊμάκης
Fight Club
22:00
00:00

Πέμπτη

Ηρακλής Αντύπας
Διονύσης Δεσύλλας
After…Ράδιο
00:00
02:00
Ηχογραφημένη εκπομπή
Ηχογραφημένη εκπομπή
02:00
06:00
Βαγγέλης Νεραντζιάς
Η καλή μέρα από την μπάλα φαίνεται
06:00
08:00
Αλέξανδρος Τσουβέλας
Μαρία Ζαφειράτου
Οι από εδώ τους από εκεί
08:00
10:00
Βάσιλης Βέργης
Βάιος Τσούτσικας
Αντεπίθεση
10:00
12:00
Αντώνης Πανούτσος
Αντώνης Καρπετόπουλος
Να τα λέτε, να τα γράφετε…
12:00
14:00
Γιάννης Καραλής
VAR
14:00
15:00
Μπάμπης Χριστόγλου
Μιχάλης Λεάνης
Μπαμ και κάτω
15:00
17:00
Νικόλας Ακτύπης
Γιώργος Μαραθιανός
Δυο λέρες μόνο
17:00
18:00
Σταύρος Χονδροθύμιος
Σωτήρης Κωσταβάρας
Μπάλα ημίχρονο, Μπάσκετ
18:00
20:00
Μάνος Ζερβάκης
Τόλης Κοτζιάς
Play Ball
20:00
22:00
Γιάννης Τσαούσης
Κώστας Βαϊμάκης
Fight Club
22:00
00:00

Παρασκευή

Ηρακλής Αντύπας
Διονύσης Δεσύλλας
After…Ράδιο
00:00
02:00
Ηχογραφημένη εκπομπή
Ηχογραφημένη εκπομπή
02:00
06:00
Βαγγέλης Νεραντζιάς
Η καλή μέρα από την μπάλα φαίνεται
06:00
08:00
Αλέξανδρος Τσουβέλας
Μαρία Ζαφειράτου
Οι από εδώ τους από εκεί
08:00
10:00
Βάσιλης Βέργης
Βάιος Τσούτσικας
Αντεπίθεση
10:00
12:00
Αντώνης Πανούτσος
Αντώνης Καρπετόπουλος
Να τα λέτε, να τα γράφετε…
12:00
14:00
Γιάννης Καραλής
VAR
14:00
15:00
Μπάμπης Χριστόγλου
Μιχάλης Λεάνης
Μπαμ και κάτω
15:00
17:00
Νικόλας Ακτύπης
Γιώργος Μαραθιανός
Δυο λέρες μόνο
17:00
18:00
Σταύρος Χονδροθύμιος
Σωτήρης Κωσταβάρας
Μπάλα ημίχρονο, Μπάσκετ
18:00
20:00
Μάνος Ζερβάκης
Τόλης Κοτζιάς
Play Ball
20:00
22:00
Γιάννης Τσαούσης
Κώστας Βαϊμάκης
Fight Club
22:00
00:00

Σάββατο

Ηρακλής Αντύπας
Διονύσης Δεσύλλας
After…Ράδιο
00:00
02:00
Ηχογραφημένη εκπομπή
Ηχογραφημένη εκπομπή
02:00
06:00
Σπορ FM
Σπορ FM
05:00
06:00
Σταύρος Καλογεράκης
Μπάλα μετά μουσικής
06:00
08:00
Παναγιώτης Ρήλλος
ΤΑ
08:00
10:00
Χρήστος Σωτηρακόπουλος
Τα διαμάντια είναι παντοτινά
10:00
12:00
Κώστας Νικολακόπουλος
Τάσος Νικολογιάννης
Οι ρεπόρτερ
12:00
14:00
Σωτήρης Ταμπάκος
Επίθεση από τα μπακ
14:00
15:00
Ο Σπορ FM παντού
Ο Σπορ FM παντού
15:00
19:00
Αλέξης Σπυρόπουλος
Άρης Ασβεστίου
Game zone
19:00
00:00

Κυριακή

Κώστας Μιαούλης
Νίκος Παγκάκης
The Experts
00:00
02:00
Παναγιώτης Ρήλλος
Εν Κατακλείδι
02:00
06:00
Σταύρος Καλογεράκης
Μπάλα μετά μουσικής
06:00
08:00
Σταύρος Καλογεράκης
Μπάλα μετά μουσικής
06:00
08:00
Σπορ FM
Σπορ FM
08:00
10:00
Παναγιώτης Ρήλλος
ΤΑ
08:00
10:00
Κώστας Χατζηδημητρίου
Εύα Ζαχαριουδάκη
Sports Club
10:00
12:00
Χρήστος Ρομπόλης
Παναγιώτης Κεφαλας
Οι…Μπάσχετοι
12:00
14:00
Σωτήρης Ταμπάκος
Επίθεση από τα μπακ
14:00
15:00
Ο Σπορ FM παντού
Ο Σπορ FM παντού
15:00
19:00
Αλέξης Σπυρόπουλος
Άρης Ασβεστάς
Game zone
19:00
00:00