Δευτέρα

Μάνος Τσιλιμίδης
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαγτζόγλου
Ζούμε Αληθινά
05:00
07:00
Σωτήρης Ξενάκης
Βασίλης Σκουρής
Γιατί με ξύπνησες πρωί
07:00
09:00
Παναγιώτης Τζένος
Secret
09:00
10:00
Δημήτρης Τάκης
Χριστίνα Κοραή
Μπρα ντε φερ
10:00
11:00
Νίκη Λυμπεράκη
Στον αέρα
11:00
12:00
Θανάσης Φουσκίδης
Στέλλα Γκαντώνα
Εκείνη και εγώ
12:00
13:00
Θύμιος Καλαμούκης
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης
Ελληνοφρένεια
13:00
14:00
Ανδριάνα Ζαρακέλη
Αντώνης Πρέκας
14:00
15:00
Μαρία Λεμονιά
Έλενα Καραμίχαλου
Κακά Κορίτσια
15:00
17:00
Κώστας Γκόντζος
Διονύσης Βερβελές
Στο 90 και 1
17:00
19:00
Πέτρος Κουσουλός
Ρεπορτάζ
19:00
20:00
Λάμπρος Καλαρρύτης
Εμείς οι Έλληνες
20:00
22:00
Ανδρέας Μαζαράκης
Ο Εξαρχείων
22:00
00:00

Τρίτη

Μάνος Τσιλιμίδης
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαγτζόγλου
Ζούμε Αληθινά
05:00
07:00
Σωτήρης Ξενάκης
Βασίλης Σκουρής
Γιατί με ξύπνησες πρωί
07:00
09:00
Παναγιώτης Τζένος
Secret
09:00
10:00
Δημήτρης Τάκης
Χριστίνα Κοραή
Μπρα ντε φερ
10:00
11:00
Νίκη Λυμπεράκη
Στον αέρα
11:00
12:00
Θανάσης Φουσκίδης
Στέλλα Γκαντώνα
Εκείνη και εγώ
12:00
13:00
Θύμιος Καλαμούκης
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης
Ελληνοφρένεια
13:00
14:00
Ανδριάνα Ζαρακέλη
Αντώνης Πρέκας
14:00
15:00
Μαρία Λεμονιά
Έλενα Καραμίχαλου
Κακά Κορίτσια
15:00
17:00
Κώστας Γκόντζος
Διονύσης Βερβελές
Στο 90 και 1
17:00
19:00
Πέτρος Κουσουλός
Ρεπορτάζ
19:00
20:00
Λάμπρος Καλαρρύτης
Εμείς οι Έλληνες
20:00
22:00
Ανδρέας Μαζαράκης
Ο Εξαρχείων
22:00
00:00

Τετάρτη

Μάνος Τσιλιμίδης
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαγτζόγλου
Ζούμε Αληθινά
05:00
07:00
Σωτήρης Ξενάκης
Βασίλης Σκουρής
Γιατί με ξύπνησες πρωί
07:00
09:00
Παναγιώτης Τζένος
Secret
09:00
10:00
Δημήτρης Τάκης
Χριστίνα Κοραή
Μπρα ντε φερ
10:00
11:00
Νίκη Λυμπεράκη
Στον αέρα
11:00
12:00
Θανάσης Φουσκίδης
Στέλλα Γκαντώνα
Εκείνη και εγώ
12:00
13:00
Θύμιος Καλαμούκης
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης
Ελληνοφρένεια
13:00
14:00
Ανδριάνα Ζαρακέλη
Αντώνης Πρέκας
14:00
15:00
Μαρία Λεμονιά
Έλενα Καραμίχαλου
Κακά Κορίτσια
15:00
17:00
Κώστας Γκόντζος
Διονύσης Βερβελές
Στο 90 και 1
17:00
19:00
Πέτρος Κουσουλός
Ρεπορτάζ
19:00
20:00
Λάμπρος Καλαρρύτης
Εμείς οι Έλληνες
20:00
22:00
Ανδρέας Μαζαράκης
Ο Εξαρχείων
22:00
00:00

Πέμπτη

Μάνος Τσιλιμίδης
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαγτζόγλου
Ζούμε Αληθινά
05:00
07:00
Σωτήρης Ξενάκης
Βασίλης Σκουρής
Γιατί με ξύπνησες πρωί
07:00
09:00
Παναγιώτης Τζένος
Secret
09:00
10:00
Δημήτρης Τάκης
Χριστίνα Κοραή
Μπρα ντε φερ
10:00
11:00
Νίκη Λυμπεράκη
Στον αέρα
11:00
12:00
Θανάσης Φουσκίδης
Στέλλα Γκαντώνα
Εκείνη και εγώ
12:00
13:00
Θύμιος Καλαμούκης
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης
Ελληνοφρένεια
13:00
14:00
Ανδριάνα Ζαρακέλη
Αντώνης Πρέκας
14:00
15:00
Μαρία Λεμονιά
Έλενα Καραμίχαλου
Κακά Κορίτσια
15:00
17:00
Κώστας Γκόντζος
Διονύσης Βερβελές
Στο 90 και 1
17:00
19:00
Πέτρος Κουσουλός
Ρεπορτάζ
19:00
20:00
Λάμπρος Καλαρρύτης
Εμείς οι Έλληνες
20:00
22:00
Ανδρέας Μαζαράκης
Ο Εξαρχείων
22:00
00:00

Παρασκευή

Μάνος Τσιλιμίδης
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαγτζόγλου
Ζούμε Αληθινά
05:00
07:00
Σωτήρης Ξενάκης
Βασίλης Σκουρής
Γιατί με ξύπνησες πρωί
07:00
09:00
Παναγιώτης Τζένος
Secret
09:00
10:00
Δημήτρης Τάκης
Χριστίνα Κοραή
Μπρα ντε φερ
10:00
11:00
Νίκη Λυμπεράκη
Στον αέρα
11:00
12:00
Θανάσης Φουσκίδης
Στέλλα Γκαντώνα
Εκείνη και εγώ
12:00
13:00
Θύμιος Καλαμούκης
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης
Ελληνοφρένεια
13:00
14:00
Ανδριάνα Ζαρακέλη
Αντώνης Πρέκας
14:00
15:00
Μαρία Λεμονιά
Έλενα Καραμίχαλου
Κακά Κορίτσια
15:00
17:00
Κώστας Γκόντζος
Διονύσης Βερβελές
Στο 90 και 1
17:00
19:00
Πέτρος Κουσουλός
Ρεπορτάζ
19:00
20:00
Λάμπρος Καλαρρύτης
Εμείς οι Έλληνες
20:00
22:00
Ανδρέας Μαζαράκης
Ο Εξαρχείων
22:00
00:00

Σάββατο

Ανδρέας Μαζαράκης
Τα ωραία του Ανδρέα
00:00
06:00
Τηλέμαχος Σαντοριναίος
Πρωινή Πτήση
06:00
08:00
Μπάγια Αντωνοπούλου
Σπύρος Χαριτάτος
Δύο αλλά όχι ξένοι
08:00
11:00
Χαρά Ξάνθη
Black Out
11:00
12:00
Γιώργος Πιέρρος
Εξήντα λεπτά παραπολιτικά
12:00
13:00
Ντέπυ Γκολεμά
Αυτή η μάσκα μένει
13:00
14:00
Τηλέμαχος Σαντοριναίος
Magazino Σαββατοκύριακο
14:00
15:00
Γιώργος Κουβαράς
Μίλησε μου
15:00
16:00
Βαγγέλης Κιούσης
Motor One
16:00
17:00
Σπυριδούλα Τριάντου
Άρωμα Ζωής
17:00
18:00
Δημοσθένης Καρμοίρης
Sportday Weekend
18:00
00:00

Κυριακή

Ανδρέας Μαζαράκης
Τα ωραία του Ανδρέα
00:00
06:00
Τηλέμαχος Σαντοριναίος
Πρωινή Πτήση
06:00
08:00
Μπάγια Αντωνοπούλου
Σπύρος Χαριτάτος
Δύο αλλά όχι ξένοι
08:00
11:00
Χαρά Ξάνθη
Black Out
11:00
12:00
Θανάσης Λάλας
Παρακαλώ καθίστε
12:00
14:00
Τηλέμαχος Σαντοριναίος
Magazino Σαββατοκύριακο
14:00
15:00
Γιώργος Κουβαράς
Μίλησε μου
15:00
16:00
Δημήτρης Κουνιάς
Μπελλάς
16:00
17:00
Αντώνης Πρέκας
Ημερολόγια για τις Μεγάλες Ώρες
17:00
18:00
Δημοσθένης Καρμοίρης
Sportday Weekend
18:00
00:00