ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
00:00
06:00
Ανδρέας Ρηγόπουλος
Τώρα πια τα παιδιά μεγάλωσαν
06:00
07:30
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά
07:30
09:00
Νίκος Μπουρσινός
Λαϊκή αγορά
09:00
10:00
Αθλητικό Ημίωρο
10:00
Νίκος Μπαρδούνιας
Πέτρος Κασσιμάτης
Δυο ρεπόρτερ
10:30
12:00
Γιάννης Κλαδής
Νίκος Σηφάκης
Ανίσταση κατά της Αρχής
12:00
14:00
Άννα Ζαντίδου
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
14:00
15:00
Σπύρος Μιχαλόπουλος
Νίκος Παπαϊωάννου
Σε πρώτο ενικό
15:00
17:00
Χριστίνα Τσιλιγκίρη
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Μεγάλη μου αγάπη
17:00
19:00
Δημήτρης Αντωνόπουλος
Γιώργος Πατριάρχης
Rockzone
19:00
21:00
Βασίλης Σταυρόπουλος
Μια λέξη τραγουδά στην καρδιά μου
21:00
22:00
Μπάμπης Κάραλης
Μεσάνυκτα η ώρα που βγαίνουν τα τραγούδια
22:00
00:00

Τρίτη

Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
00:00
06:00
Ανδρέας Ρηγόπουλος
Τώρα πια τα παιδιά μεγάλωσαν
06:00
07:30
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά
07:30
09:00
Νίκος Μπουρσινός
Λαϊκή αγορά
09:00
10:00
Νίκος Παρασκευάς
Κωνσταντίνα Πετούση
Μένουμε Πειραιά
09:00
10:00
Νίκος Μπαρδούνιας
Πέτρος Κασσιμάτης
Δυο ρεπόρτερ
10:00
12:00
Γιάννης Κλαδής
Νίκος Σηφάκης
Ανίσταση κατά της Αρχής
12:00
13:00
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Βαγγέλης Χατζηκωνσταντάκης
Πινελιές στα Σπορ
13:00
14:00
Άννα Ζαντίδου
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
14:00
15:00
Παναγιώτης Φύτρας
Μια θάλασσα τραγούδια
15:00
17:00
Κατερίνα Παπαγεωργίου
Λόγω Γραφής
17:00
18:00
Τριαντάφυλλα με μέλι
Τριαντάφυλλα με μέλι
18:00
19:00
Δημήτρης Αντωνόπουλος
Γιώργος Πατριάρχης
Rockzone
19:00
21:00
Βασίλης Σταυρόπουλος
Μια λέξη τραγουδά στην καρδιά μου
21:00
22:00
Μπάμπης Κάραλης
Μεσάνυκτα η ώρα που βγαίνουν τα τραγούδια
22:00
00:00

Τετάρτη

Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
00:00
06:00
Ανδρέας Ρηγόπουλος
Τώρα πια τα παιδιά μεγάλωσαν
06:00
07:30
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά
07:30
09:00
Νίκος Παρασκευάς
Κωνσταντίνα Πετούση
Μένουμε Πειραιά
09:00
10:00
Νίκος Μπαρδούνιας
Πέτρος Κασσιμάτης
Δυο ρεπόρτερ
10:00
12:00
Γιάννης Κλαδής
Νίκος Σηφάκης
Ανίσταση κατά της Αρχής
12:00
13:00
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Βαγγέλης Χατζηκωνσταντάκης
Πινελιές στα Σπορ
13:00
14:00
Άννα Ζαντίδου
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
14:00
15:00
Παναγιώτης Φύτρας
Μια θάλασσα τραγούδια
15:00
17:00
Κατερίνα Παπαγεωργίου
Τριαντάφυλλα με μέλι
17:00
18:00
Στράτος Φωτεινέλης
Auto Spreed Live
18:00
19:00
Δημήτρης Αντωνόπουλος
Γιώργος Πατριάρχης
Rockzone
19:00
21:00
Βασίλης Σταυρόπουλος
Μια λέξη τραγουδά στην καρδιά μου
21:00
22:00
Μπάμπης Κάραλης
Μεσάνυκτα η ώρα που βγαίνουν τα τραγούδια
22:00
00:00

Πέμπτη

Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
00:00
06:00
Ανδρέας Ρηγόπουλος
Τώρα πια τα παιδιά μεγάλωσαν
06:00
07:30
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά
07:30
09:00
Νίκος Μπουρσινός
Λαϊκή αγορά
09:00
10:00
Νίκος Μπαρδούνιας
Πέτρος Κασσιμάτης
Δυο ρεπόρτερ
10:00
12:00
Γιάννης Κλαδής
Νίκος Σηφάκης
Ανίσταση κατά της Αρχής
12:00
13:00
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Βαγγέλης Χατζηκωνσταντάκης
Πινελιές στα Σπορ
13:00
14:00
Άννα Ζαντίδου
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
14:00
15:00
Παναγιώτης Φύτρας
Μια θάλασσα τραγούδια
15:00
17:00
Άκης Καπράνος
17:00
18:00
Στράτος Φωτεινέλης
Auto Spreed Live
18:00
19:00
Δημήτρης Αντωνόπουλος
Γιώργος Πατριάρχης
Rockzone
19:00
21:00
Βασίλης Σταυρόπουλος
Μια λέξη τραγουδά στην καρδιά μου
21:00
22:00
Μπάμπης Κάραλης
Μεσάνυκτα η ώρα που βγαίνουν τα τραγούδια
22:00
00:00

Παρασκευή

Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
00:00
06:00
Ανδρέας Ρηγόπουλος
Τώρα πια τα παιδιά μεγάλωσαν
06:00
07:30
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά
07:30
09:00
Νίκος Μπουρσινός
Λαϊκή αγορά
09:00
10:00
Νίκος Μπαρδούνιας
Πέτρος Κασσιμάτης
Δυο ρεπόρτερ
10:00
12:00
Γιάννης Κλαδής
Νίκος Σηφάκης
Ανίσταση κατά της Αρχής
12:00
13:00
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Βαγγέλης Χατζηκωνσταντάκης
Πινελιές στα Σπορ
13:00
14:00
Άννα Ζαντίδου
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
14:00
15:00
Παναγιώτης Φύτρας
Μια θάλασσα τραγούδια
15:00
17:00
Σπύρος Μιχαλόπουλος
Νίκος Παπαϊωάννου
Σε πρώτο ενικό
17:00
19:00
Δημήτρης Αντωνόπουλος
Γιώργος Πατριάρχης
Rockzone
19:00
21:00
Βασίλης Σταυρόπουλος
Μια λέξη τραγουδά στην καρδιά μου
21:00
22:00
Γιώργος Καρύδης
X Rock & Metal
22:00
00:00

Σάββατο

Μουσική
Μουσική
00:00
08:00
Ντίνος Υφαντής
Με τζιν και μαύρα γυαλιά (best of)
08:00
10:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιπλογές
10:00
11:00
Χρήστος Σούτος
Λίλα Παπαπάσχου
Kallipolis
11:00
13:00
Λουκάς Θεοφανόπουλος
Βαγγέλης Χατζηκωνσταντάκης
Πινελιές στα σπορ
13:00
14:00
Ιωάννα Μάζη
Smartmagazine
14:00
16:00
Ελληνική Μουσική
Ελληνική Μουσική
16:00
18:00
Στέλιος Καραϊνδρός
Ανεξίτιλες Σφραγίδες
18:00
20:00
Μουσική
Τραγουδάμε Ελληνικά
20:00
22:00
Μουσική
Μουσική
22:00
00:00

Κυριακή

Μουσική
Μουσική
00:00
08:00
Μουσική παράδοση
Βόλτα στην Ελλάδα
08:00
10:00
Στέφανος Μιλέσης
10:00
Νίκος Παρασκευάς
Λόγος και Αντίλογος
10:20
12:00
Νίκος Παρασκευάς
Παράθυρο στον Κόσμο
12:00
13:00
Γιάννης Κλαδής
Μια φορά κι έναν καιρό στον Πειραιά (Ε)
13:00
14:00
Μουσική
Το Jukebox…του σταθμού μας
14:00
17:00
Σπύρος Μιχαλόπουλος
Το τραγούδι είναι το θέμα
17:00
18:00
Μουσική
Ανεξίτηλες Σφραγίδες
18:00
19:00
Νίκος Ξανθάκος
Rockzone
19:00
21:00
Μουσική
Περιμένουμε τη Δευτέρα
21:00
23:00
Νίκος Ξανθάκος
Jazz Club
23:00
00:00