ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Γιώργος Παπαζαχαρίου
Αρμονία Αφανής
00:00
02:00
Κώστας Ρισβάς
Γαλέρα
02:00
04:00
Μουσική
Μουσική
04:00
06:00
Ανδρέας Παπασταματίου
Στεφανία Χαρίτου
Απολύτως Σχετικό
06:00
09:00
Ευαγγελία Μπαλτατζή
Ναι μεν, αλλά
09:00
10:00
Μαρία Γεωργίου
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Ισορροπίες & Ανισορροπίες
10:00
11:00
Κωνσταντίνα Δημητρούλη
Ανεμενόμενα και μη
11:00
12:00
Θάνος Σιαφάκας
Γιώργος Νερούτσος
GPS
12:00
13:00
Έλενα Καραγιάννη
Ξενοφών Ζηκίδης
Φαύλος Κύκλος
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:30
Παντελής Μάνος
Οικονομία στο Πρώτο
15:30
17:00
Γιώργος Γιανναράκος
Μαίρη Βενέζη
Μπλε σαν Πορτοκάλι
17:00
20:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
20:00
21:00
Ζέτα Καραγιάννη
Έχω απόψε ραντεβού
21:00
22:00
Περικλής Βασιλόπουλος
Athens Calling
22:00
00:00

Τρίτη

Ελπίδα Γεωργιτζίκη
Νύχτα Στάσου
00:00
02:00
Κώστας Ρισβάς
Γαλέρα
02:00
04:00
Μουσική
Μουσική
04:00
06:00
Ανδρέας Παπασταματίου
Στεφανία Χαρίτου
Απολύτως Σχετικό
06:00
09:00
Ευαγγελία Μπαλτατζή
Ναι μεν, αλλά
09:00
10:00
Μαρία Γεωργίου
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Ισορροπίες & Ανισορροπίες
10:00
11:00
Κωνσταντίνα Δημητρούλη
Ανεμενόμενα και μη
11:00
12:00
Θάνος Σιαφάκας
Γιώργος Νερούτσος
GPS
12:00
13:00
Έλενα Καραγιάννη
Ξενοφών Ζηκίδης
Φαύλος Κύκλος
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:30
Παντελής Μάνος
Οικονομία στο Πρώτο
15:30
17:00
Γιώργος Γιανναράκος
Μαίρη Βενέζη
Μπλε σαν Πορτοκάλι
17:00
20:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
20:00
21:00
Βασιλεία Ζερβού
Ελθέτω η Βασιλεία
21:00
23:00
Μουσικός Παραγωγός
Μουσικός Παραγωγός
23:00
00:00

Τετάρτη

Ελπίδα Γεωργιτζίκη
Νύχτα Στάσου
00:00
02:00
Κώστας Ρισβάς
Γαλέρα
02:00
04:00
Μουσική
Μουσική
04:00
06:00
Ανδρέας Παπασταματίου
Στεφανία Χαρίτου
Απολύτως Σχετικό
06:00
09:00
Ευαγγελία Μπαλτατζή
Ναι μεν, αλλά
09:00
10:00
Μαρία Γεωργίου
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Ισορροπίες & Ανισορροπίες
10:00
11:00
Κωνσταντίνα Δημητρούλη
Ανεμενόμενα και μη
11:00
12:00
Θάνος Σιαφάκας
Γιώργος Νερούτσος
GPS
12:00
13:00
Έλενα Καραγιάννη
Ξενοφών Ζηκίδης
Φαύλος Κύκλος
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:30
Παντελής Μάνος
Οικονομία στο Πρώτο
15:30
17:00
Γιώργος Γιανναράκος
Μαίρη Βενέζη
Μπλε σαν Πορτοκάλι
17:00
20:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
20:00
21:00
Βασιλεία Ζερβού
Ελθέτω η Βασιλεία
21:00
23:00
Ντέπυ Βρεττού
Μουσική σε 24 καρέ
23:00
00:00

Πέμπτη

Ελπίδα Γεωργιτζίκη
Νύχτα Στάσου
00:00
02:00
Κώστας Ρισβάς
Γαλέρα
02:00
04:00
Μουσική
Μουσική
04:00
06:00
Ανδρέας Παπασταματίου
Στεφανία Χαρίτου
Απολύτως Σχετικό
06:00
09:00
Ευαγγελία Μπαλτατζή
Ναι μεν, αλλά
09:00
10:00
Μαρία Γεωργίου
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Ισορροπίες & Ανισορροπίες
10:00
11:00
Κωνσταντίνα Δημητρούλη
Ανεμενόμενα και μη
11:00
12:00
Θάνος Σιαφάκας
Γιώργος Νερούτσος
GPS
12:00
13:00
Έλενα Καραγιάννη
Ξενοφών Ζηκίδης
Φαύλος Κύκλος
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:30
Παντελής Μάνος
Οικονομία στο Πρώτο
15:30
17:00
Γιώργος Γιανναράκος
Μαίρη Βενέζη
Μπλε σαν Πορτοκάλι
17:00
20:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
20:00
21:00
Βασιλεία Ζερβού
Ελθέτω η Βασιλεία
21:00
23:00
Έφη Ζέρβα
Το Ντιβάνι της Κρίσης
23:00
00:00

Παρασκευή

Ελπίδα Γεωργιτζίκη
Νύχτα Στάσου
00:00
02:00
Μουσική
Μουσική
04:00
06:00
Γιάννης Πετρίδης
Από τις 4 στις 5 (Ε)
04:00
05:00
Ελπίδα Γεωργιτζίκη
Δημήτρης Μαλανδράκης
Ξημέρωμα στο Πρώτο
05:00
06:00
Ανδρέας Παπασταματίου
Στεφανία Χαρίτου
Απολύτως Σχετικό
06:00
08:00
Αρετή Μπίτα
Σε Δι@δραση
08:00
10:00
Γιώργος Τσούκαλος
10:00
12:00
Περικλής Βασιλόπουλος
Ασκώ τα Δικαιώματά μου
12:00
13:00
Θανάσης Γεωργακόπουλος
Μεγενθύσεις
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:30
Παντελής Μάνος
Οικονομία στο Πρώτο
15:30
17:00
Έλενα Μαράκα
17:00
18:00
Περιφερειακοί Σταθμοί ΕΡΤ
Η Περιφέρεια στο Κέντρο
18:00
20:00
Ραδιοεφημερίδα
Ραδιοεφημερίδα
20:00
21:00
Ντέπυ Βρεττού
Doc on Air
21:00
22:00
Ολίνα Ξενοπούλου
Νυχτερινές Συναντήσεις
22:00
00:00

Σάββατο

Μουσική
Μουσική
00:00
05:00
Σύνδεση με Δεύτερο Πρόγραμμα
Σύνδεση με Δεύτερο Πρόγραμμα
05:00
08:00
Μαρία Ρεμπούτσικα
Παιδικά Τραγούδια
08:00
09:00
Αλφόνσος Βιτάλης
Πολιτικά Παραλειπόμενα
09:00
10:00
Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
Το Πρώτο στην Ευρώπη και τον Κόσμο
10:00
11:00
Ειρήνη Γιανναρά
Ιωάννα Νιαώτη
Ιδεοδρόμιο
11:00
13:00
Πάρις Ποντίκας
Auto Club
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:00
Μητροπολιτικό Κοινωνικό Ιατρείο Ελληνικού
15:00
Ο άλλος άνθρωπος
Πρώτο στην Κοινωνία
15:30
18:00
Ιωάννα Ταραμπίκου
Πολιτισμένα
18:00
20:00
Μερσιάνα Ελευθεριάδου
Η Πόλη σε Κίνηση
20:00
22:00
Δήμητρα Κόχιλα
Βραδινά και Ελληνικά
22:00
00:00

Κυριακή

Μουσική
Μουσική
00:00
08:00
Κυριακάτικη Λειτουργεία
Κυριακάτικη Λειτουργία
08:00
10:00
Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
Το Πρώτο στην Ευρώπη και τον Κόσμο
10:00
11:00
Ειρήνη Γιανναρά
Ιωάννα Νιαώτη
Ιδεοδρόμιο
11:00
13:00
Πάρις Ποντίκας
Auto Club
13:00
14:00
Ραδιοεφημερίδα
14:00
15:00
Σύλλογος Συμπαραστάσεως Κρατουμένων
Πρώτο στην Κοινωνία
15:00
16:00
Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη
Νατάσα Βησσαρίωνος
Γλυκιά Ζωή
16:00
18:00
Ιωάννα Ταραμπίκου
Πολιτισμένα
18:00
20:00
Μερσιάνα Ελευθεριάδου
Η Πόλη σε Κίνηση
20:00
22:00
Μουσική
Μουσική
22:00
00:00