ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
07:00
Φώτης Γιοβαννόπουλος
07:00
Γιώργης Νταγάκης
Πρώτη Καλημέρα
08:00
11:00
Γιώργος Λεκάκης
Στη Κρήτη Ζει η Λεβεντιά
11:00
13:00
Κωστής Ξυλούρης
Δροσουλίτες
13:00
15:00
Νίκος Αυγερινός
Σκιά της ευαισθησίας
15:00
18:00
Γιώργης Νταγάκης
Η Ώρα Τση Κρήτης
18:00
20:00
Νίκη Νικοπούλου
Από Δευτέρα σε Δευτέρα
20:00
22:00
Γιώργος Λεκάκης
Αρχείον Πολιτισμού
22:00
00:00

Τρίτη

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
07:00
Φώτης Γιοβαννόπουλος
07:00
Γιώργης Νταγάκης
Πρώτη Καλημέρα
08:00
11:00
Γιώργος Κοκαράκης
Δοξαριές
11:00
13:00
Κωστής Ξυλούρης
Δροσουλίτες
13:00
15:00
Χρήστος Χαρχαλάκης
Μερακλίδικοι Σκοποί
15:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Σπύρος Θοδωράκης
Πέρα από τη στράτα…
20:00
22:00
Ειρήνη Λουγιάκη
Παιχνίδια στον Καθρέπτη
22:00
00:00

Τετάρτη

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
07:00
Φώτης Γιοβαννόπουλος
07:00
Γιώργης Νταγάκης
Πρώτη Καλημέρα
08:00
11:00
Γιώργος Λεκάκης
Στη Κρήτη Ζει η Λεβεντιά
11:00
13:00
Κωστής Ξυλούρης
Δροσουλίτες
13:00
15:00
Σάββας Παττακός
15:00
Νίκος Γιαννουκάκης
Θαλασσινά Μονοπάτια
16:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Μανώλης Σκανδάλης
Κρητικές Ώρες
20:00
22:00
Γιάννης Λιουδάκης
Φαντομάς του Ανέμου
22:00
00:00

Πέμπτη

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
07:00
Φώτης Γιοβαννόπουλος
07:00
Γιώργης Νταγάκης
Πρώτη Καλημέρα
08:00
11:00
Γιώργος Κοκαράκης
Δοξαριές
11:00
13:00
Κωστής Ξυλούρης
Δροσουλίτες
13:00
15:00
Λία Καπετανάκη
Οδός Κρήτη..
15:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Γιώργος Κυπριωτάκης
Κρητικός Καφενές
20:00
22:00
Χαρούλα Κοντοσώρου
Ονειροδρόμιο
22:00
00:00

Παρασκευή

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
07:00
Φώτης Γιοβαννόπουλος
07:00
Γιώργης Νταγάκης
Πρώτη Καλημέρα
08:00
11:00
Γιώργος Λεκάκης
Στη Κρήτη Ζει η Λεβεντιά
11:00
13:00
Κωστής Ξυλούρης
Δροσουλίτες
13:00
15:00
Χρήστος Χαρχαλάκης
Μερακλίδικοι Σκοποί
15:00
18:00
Καλλιόπη Σιράγα
Η Ώρα Τση Κρήτης
18:00
20:00
Γιώργος Κυπριωτάκης
Κρητικός Καφενές
20:00
22:00
Χαρούλα Κοντοσώρου
Ονειροδρόμιο
22:00
00:00

Σάββατο

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
08:00
Γιάννης Πηδηκτάκης
Κρητών Αξίες
08:00
10:00
Λία Καπετανάκη
Οδός Κρήτη..
10:00
12:00
Παττακοστέλης
Σεργιάνι στην Κρήτη
12:00
14:00
Η Φωνή της ΦΕΚ
Η Φωνή της ΦΕΚ
14:00
16:00
Γιώργος Σηφάκης [Σιμισακογιώργης]
Η Μεγαλόνησος Γλεντά
16:00
18:00
Κρήτη FM
18:00
Γιώργος Γαμπιεράκης
Βίρα Τις Άγκυρες
19:00
22:00
Χαρούλα Κοντοσώρου
Ονειροδρόμιο
22:00
00:00

Κυριακή

Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
00:00
10:00
Λία Καπετανάκη
Οδός Κρήτη..
10:00
12:00
Παττακοστέλης
Σεργιάνι στην Κρήτη
12:00
14:00
Νίκος Γιαννουκάκης
Θαλασσινά Μονοπάτια
14:00
16:00
Παντελής Σούλης
Κοντά στην Παράδοση
18:02
20:00
Κρήτη FM
Ωραία Κρητικά
20:00
00:00