ΠΛΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
BACK TO SCHOOL 2021

Δευτέρα

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
Γιώργος Βεργάκης
Μανώλης Ατσαλάκης
Αχτινοχαϊδέματα
07:00
09:00
Μίνα Δαμίγου
Ντελίνα μου τα Ξόμπλια σου
09:00
11:00
Ευγενία Καλύβα
Ροζοναρίσματα του Νου
11:00
14:00
Μαρία Πρωτογεράκη
Της Λύρας τα γυρίσματα
14:00
16:00
Άρης Καστρινάκης
Δήμητρα Σταματοπούλου
Κρητικά Γυρίσματα
16:00
18:00
Δημήτρης Λιάκος
Κωνσταντίνα Καβαλάρη
Ηχογραφία
18:00
20:00
Χοροσταλίτες
20:00
22:00
Γιάννης Ματάκος
Γιάννης Πνευματικάκης
Οι Κουμπαροσύντεκνοι
22:00
00:00

Τρίτη

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
Γιώργος Βεργάκης
Μανώλης Ατσαλάκης
Αχτινοχαϊδέματα
07:00
09:00
Μίνα Δαμίγου
Ντελίνα μου τα Ξόμπλια σου
09:00
11:00
Ευγενία Καλύβα
Ροζοναρίσματα του Νου
11:00
14:00
Μαρία Πρωτογεράκη
Της Λύρας τα γυρίσματα
14:00
16:00
Άρης Καστρινάκης
Δήμητρα Σταματοπούλου
Κρητικά Γυρίσματα
16:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Θοδωρής Κουριδάκης
Κρητική Αύρα
20:00
22:00
Στέφανος Βορδώνης
Ο παλμός του Κρητικού γλεντιού
22:00
00:00

Τετάρτη

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
Γιώργος Βεργάκης
Μανώλης Ατσαλάκης
Αχτινοχαϊδέματα
07:00
09:00
Μίνα Δαμίγου
Ντελίνα μου τα Ξόμπλια σου
09:00
11:00
Ευγενία Καλύβα
Ροζοναρίσματα του Νου
11:00
14:00
Μαρία Πρωτογεράκη
Της Λύρας τα γυρίσματα
14:00
16:00
Άρης Καστρινάκης
Δήμητρα Σταματοπούλου
Κρητικά Γυρίσματα
16:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Μαρία Παππά
Αδιάκριτες Ματιές
20:00
22:00
Τάσος Τριανταφυλλίδης
Η Ώρα του Πόντου
22:00
00:00

Πέμπτη

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
Γιώργος Βεργάκης
Μανώλης Ατσαλάκης
Αχτινοχαϊδέματα
07:00
09:00
Μίνα Δαμίγου
Ντελίνα μου τα Ξόμπλια σου
09:00
11:00
Ευγενία Καλύβα
Ροζοναρίσματα του Νου
11:00
14:00
Μαρία Πρωτογεράκη
Της Λύρας τα γυρίσματα
14:00
16:00
Άρης Καστρινάκης
Δήμητρα Σταματοπούλου
Κρητικά Γυρίσματα
16:00
18:00
Ζαχαρένια Ανδρεαδάκη
Αθιβολή μου Ξομπλιαστή
18:00
20:00
Θοδωρής Κουριδάκης
Κρητική Αύρα
20:00
22:00
Τάσος Σταυρακάκης
Γιάννης Παναγιωτακόπουλος
Κρήτη των Ονείρων
22:00
00:00

Παρασκευή

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
Γιώργος Βεργάκης
Μανώλης Ατσαλάκης
Αχτινοχαϊδέματα
07:00
09:00
Μίνα Δαμίγου
Ντελίνα μου τα Ξόμπλια σου
09:00
11:00
Ευγενία Καλύβα
Ροζοναρίσματα του Νου
11:00
14:00
Μαρία Πρωτογεράκη
Της Λύρας τα γυρίσματα
14:00
16:00
Άρης Καστρινάκης
Δήμητρα Σταματοπούλου
Κρητικά Γυρίσματα
16:00
18:00
Δημήτρης Λιάκος
Κωνσταντίνα Καβαλάρη
Ηχογραφία
18:00
20:00
Θεοφίλης Λεντής
Σαράντα Οργιές
20:00
22:00
Κώστας Γουβεράκης
Παντός Καιρού
22:00
00:00

Σάββατο

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
07:00
Θέματα Υγείας
08:00
10:00
Κρητική Μουσική
10:00
12:00
Βασίλης Μέτος
Θάλασσα και Παράδοση
12:00
14:00
Νίκος Κλεισαρχάκης
Παναγιώτης Δεσίπρης
Matchaρίσματα
14:00
16:00
Λευτέρης Βρουβάκης
Στη Ρίζα της Μαδάρας
16:00
18:00
Σύνδεση με Ρ/Φ Ράδιο Ήπειρος 94.5
18:00
20:00
Top 20 Κρήτης
20:00
22:00
Γιώργος Μουλακάκης
Για πες
22:00
00:00

Κυριακή

Κρητική Μουσική
00:00
07:00
07:00
Θέματα Υγείας
08:00
10:00
Κρητική Μουσική
10:00
12:00
Βασίλης Μέτος
Θάλασσα και Παράδοση
12:00
14:00
Νίκος Κλεισαρχάκης
Παναγιώτης Δεσίπρης
Matchaρίσματα
14:00
16:00
Αργυρώ Κονταράκη
Ασημένιες Σελίδες
16:00
18:00
Σύνδεση με Ρ/Φ Ράδιο Ήπειρος 94.5
18:00
20:00
Σύνδεση με Ρ/Φ Λελέβωσε 101.3
20:00
22:00
Κρητική Μουσική
22:00
00:00