ANALYTIC PROGRAM



Δευτέρα

Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr (Ε)
00:00
02:00
Γιάννης Ντσούνος
Χρήστος Κούτρας
Αταίριαστοι (Ε)
02:00
03:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη (Ε)
03:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
06:00
Γιάννης Ντούνος
Χρήστος Κούτρας
Ενημερωτική Εκπομπή
06:00
08:00
Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr
08:00
10:00
Παύλος Τσίμας
Ημερολόγιο
10:00
11:00
Δημήτρης Οικονόμου
Άκης Παυλόπουλος
Ενημερωτική Εκπομπή
11:00
12:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
12:00
13:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη
13:00
14:00
Σπύρος Μάλλης
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
15:00
ΑΝΑΦΟΡΑ
Λένα Φλυτζάνη
Πηνελόπη Γκάλιου
Ενημερωτική Εκπομπή
15:00
16:00
Μηνάς Τσαμόπουλος
Γιώργος Θαναηλάκης
Πνίξτε τον φουνταριστό
16:00
18:00
Κατερίνα Δράκου
Ιστορίες με Δράκου
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Βασίλης Κουφόπουλος
Στιγμιότυπα
21:00
00:00

Τρίτη

Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr (Ε)
00:00
02:00
Γιάννης Ντσούνος
Χρήστος Κούτρας
Αταίριαστοι (Ε)
02:00
03:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη (Ε)
03:00
05:00
ΑΝΑΦΟΡΑ
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
06:00
Γιάννης Ντούνος
Χρήστος Κούτρας
Ενημερωτική Εκπομπή
06:00
08:00
Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr
08:00
10:00
Παύλος Τσίμας
Ημερολόγιο
10:00
11:00
Δημήτρης Οικονόμου
Άκης Παυλόπουλος
Ενημερωτική Εκπομπή
11:00
12:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
12:00
13:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη
13:00
14:00
Σπύρος Μάλλης
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
15:00
Λένα Φλυτζάνη
Πηνελόπη Γκάλιου
Ενημερωτική Εκπομπή
15:00
16:00
Μηνάς Τσαμόπουλος
Γιώργος Θαναηλάκης
Πνίξτε τον φουνταριστό
16:00
18:00
Κατερίνα Δράκου
Ιστορίες με Δράκου
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Βασίλης Κουφόπουλος
Στιγμιότυπα
21:00
00:00

Τετάρτη

Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr (Ε)
00:00
02:00
Γιάννης Ντσούνος
Χρήστος Κούτρας
Αταίριαστοι (Ε)
02:00
03:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη (Ε)
03:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
06:00
Γιάννης Ντούνος
Χρήστος Κούτρας
Ενημερωτική Εκπομπή
06:00
08:00
ΑΝΑΦΟΡΑ
Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr
08:00
10:00
Παύλος Τσίμας
Ημερολόγιο
10:00
11:00
Δημήτρης Οικονόμου
Άκης Παυλόπουλος
Ενημερωτική Εκπομπή
11:00
12:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
12:00
13:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη
13:00
14:00
Σπύρος Μάλλης
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
15:00
Λένα Φλυτζάνη
Πηνελόπη Γκάλιου
Ενημερωτική Εκπομπή
15:00
16:00
Μηνάς Τσαμόπουλος
Γιώργος Θαναηλάκης
Πνίξτε τον φουνταριστό
16:00
18:00
Κατερίνα Δράκου
Ιστορίες με Δράκου
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Βασίλης Κουφόπουλος
Στιγμιότυπα
21:00
00:00

Πέμπτη

Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr (Ε)
00:00
02:00
Γιάννης Ντσούνος
Χρήστος Κούτρας
Αταίριαστοι (Ε)
02:00
03:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη (Ε)
03:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
06:00
Γιάννης Ντούνος
Χρήστος Κούτρας
Ενημερωτική Εκπομπή
06:00
08:00
ΑΝΑΦΟΡΑ
Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr
08:00
10:00
Παύλος Τσίμας
Ημερολόγιο
10:00
11:00
Δημήτρης Οικονόμου
Άκης Παυλόπουλος
Ενημερωτική Εκπομπή
11:00
12:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
12:00
13:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη
13:00
14:00
Σπύρος Μάλλης
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
15:00
Λένα Φλυτζάνη
Πηνελόπη Γκάλιου
Ενημερωτική Εκπομπή
15:00
16:00
Μηνάς Τσαμόπουλος
Γιώργος Θαναηλάκης
Πνίξτε τον φουνταριστό
16:00
18:00
Κατερίνα Δράκου
Ιστορίες με Δράκου
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Βασίλης Κουφόπουλος
Στιγμιότυπα
21:00
00:00

Παρασκευή

Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr (Ε)
00:00
02:00
Γιάννης Ντσούνος
Χρήστος Κούτρας
Αταίριαστοι (Ε)
02:00
03:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη (Ε)
03:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
06:00
Γιάννης Ντούνος
Χρήστος Κούτρας
Ενημερωτική Εκπομπή
06:00
08:00
Άρης Πορτοσάλτε
portosalte@skai.gr
08:00
10:00
Παύλος Τσίμας
Ημερολόγιο
10:00
11:00
Δημήτρης Οικονόμου
Άκης Παυλόπουλος
Ενημερωτική Εκπομπή
11:00
12:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
12:00
13:00
Βασίλης Χιώτης
Νότης Παπαδόπουλος
Μια του Νότη, δυο του Χιώτη
13:00
14:00
Σπύρος Μάλλης
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
15:00
Λένα Φλυτζάνη
Πηνελόπη Γκάλιου
Ενημερωτική Εκπομπή
15:00
16:00
Μηνάς Τσαμόπουλος
Γιώργος Θαναηλάκης
Πνίξτε τον φουνταριστό
16:00
18:00
Κατερίνα Δράκου
Ιστορίες με Δράκου
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Βασίλης Κουφόπουλος
Στιγμιότυπα
21:00
00:00

Σάββατο

Ελληνικά τραγούδια
Ελληνικά τραγούδια από τη δισκοθήκη του ΣΚΑΪ
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
07:00
Γιάννης Πιτταράς
Γιώργος Γρηγοριάδης
Δεκατιανοί
07:00
09:00
Άρης Προτοσάλτε
Μέλλον και ψηφιακή εποχή
09:00
10:00
Λένα Φλυτζάνη
Σταύρος Ιωαννίδης
Ενημερωτική Εκπομπή
10:00
12:00
Μάνος Βουλαρίνος
Ό, τι να ναι
12:00
14:00
Ντόνα Δρούτσα
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
14:30
Νίκος Ανδρίτσος
Λένα Φλυτζάνη
Euranet, η Ευρώπη στον ΣΚΑΪ
14:30
15:00
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Παρέα..με τη Μαρία Δουρουδή
15:00
17:00
Νίκος Σταματέλος
Οπτική γωνία
17:00
18:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Μάνος Βουλαρίνος
Ο,τι να ναι (Ε)
21:00
23:00
Άρης Πορτοσάλτε
23:00
00:00

Κυριακή

Ελληνικά τραγούδια από τη δισκοθήκη του ΣΚΑΪ 100
00:00
05:00
Δημήτρης Γιαννίρης
Πρώτη πρωϊνή
05:00
07:00
Γιάννης Πιτταράς
Γιώργος Γρηγοριάδης
Δεκατιανοί
07:00
09:00
Άρης Πορτοσάλτε
Aπό το Big Bang προς την ιστορία της Ευρώπης
09:00
10:00
Λένα Φλυτζάνη
Σταύρος Ιωαννίδης
Ενημερωτική Εκπομπή
10:00
12:00
Αντώνης Αντζολέτος
Στα βάθη και στα ύψη
12:00
14:00
Ντόνα Δρούτσα
Κεντρικό Μαγκαζίνο
14:00
14:30
Νίκος Ανδρίτσος
Λένα Φλυτζάνη
Euranet, η Ευρώπη στον ΣΚΑΪ
14:30
15:00
Βαγγέλης Παπαδημητρίου
Παρέα..με τη Μαρία Δουρουδή
15:00
17:00
Νίκος Σταματέλος
Οπτική γωνία
17:00
18:00
Νίκος Ανδρίτσος
Ενημερωτική Εκπομπή
18:00
20:00
Νίκος Ανδρίτσος
Βραδινό Μαγκαζίνο
20:00
21:00
Μάνος Βουλαρίνος
Ο,τι να ναι (Ε)
21:00
23:00
Άρης Πορτοσάλτε
23:00
00:00