ANALYTIC PROGRAM



Δευτέρα

Δημήτρης Μεϊδάνης
#ηΠρώτηΚαλημΕΡα
06:00
08:00
Αντρη Βασιλειάδου
Απλά και Αγαπημένα
08:00
10:00
Μαρία Κοζάκου
Transistor
10:00
12:00
Μιχάλης Γελασάκης
Αδέσποτες Νότες
12:00
14:00
Βάνα Δαφέρμου
Παντώς Καιρού
14:00
15:00
Πάνος Χρυσοστόμου
Ροκ Συναναστροφές
15:00
16:00
Γιώργος Παπαστεφάνου
Ραδιονοσταλγία
16:00
17:00
Πόπη Βάγγερ
Μελωδικό Αντίδοτο
17:00
18:00
Ελένη Γιαννοπούλου
Άλλη μια μέρα
18:00
20:00
Έλενα Διάκου
Ημερολόγιο Καταστρώματος
20:00
21:00
Γιώργος Τσάμπρας
Πρέπει να ξέρεις μηχανή να κόψεις μαύρα μάτια
21:00
22:00
Κώστας Θωμαϊδης
Πλανόδιες Μουσικές
22:00
23:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
23:00
06:00

Τρίτη

Δημήτρης Μεϊδάνης
#ηΠρώτηΚαλημΕΡα
06:00
08:00
Αντρη Βασιλειάδου
Απλά και Αγαπημένα
08:00
10:00
Μαρία Κοζάκου
Transistor
10:00
12:00
Μιχάλης Γελασάκης
Αδέσποτες Νότες
12:00
14:00
Βάνα Δαφέρμου
Παντώς Καιρού
14:00
15:00
Πάνος Χρυσοστόμου
Ροκ Συναναστροφές
15:00
16:00
Σιδερής Πρίντεζης
Το κλειδί του Sol
16:00
17:00
Πόπη Βάγγερ
Μελωδικό Αντίδοτο
17:00
18:00
Ελένη Γιαννοπούλου
Άλλη μια μέρα
18:00
20:00
Έλενα Διάκου
Ημερολόγιο Καταστρώματος
20:00
21:00
Γιώργος Τσάμπρας
Πρέπει να ξέρεις μηχανή να κόψεις μαύρα μάτια
21:00
22:00
Κώστας Θωμαϊδης
Πλανόδιες Μουσικές
22:00
23:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
23:00
06:00

Τετάρτη

Δημήτρης Μεϊδάνης
#ηΠρώτηΚαλημΕΡα
06:00
08:00
Αντρη Βασιλειάδου
Απλά και Αγαπημένα
08:00
10:00
Μαρία Κοζάκου
Transistor
10:00
12:00
Μιχάλης Γελασάκης
Αδέσποτες Νότες
12:00
14:00
Βάνα Δαφέρμου
Παντώς Καιρού
14:00
15:00
Πάνος Χρυσοστόμου
Ροκ Συναναστροφές
15:00
16:00
Σιδερής Πρίντεζης
Το κλειδί του Sol
16:00
17:00
Πόπη Βάγγερ
Μελωδικό Αντίδοτο
17:00
18:00
Ελένη Γιαννοπούλου
Άλλη μια μέρα
18:00
20:00
Έλενα Διάκου
Ημερολόγιο Καταστρώματος
20:00
21:00
Γιώργος Τσάμπρας
Πρέπει να ξέρεις μηχανή να κόψεις μαύρα μάτια
21:00
22:00
Κώστας Θωμαϊδης
Πλανόδιες Μουσικές
22:00
23:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
23:00
06:00

Πέμπτη

Δημήτρης Μεϊδάνης
#ηΠρώτηΚαλημΕΡα
06:00
08:00
Αντρη Βασιλειάδου
Απλά και Αγαπημένα
08:00
10:00
Μαριάννα Κορομηλά(Αρχείο Ελληνικής Ραδιοφ
10:00
11:00
Mαρία Κοζάκου
Transistor
11:00
12:00
Μιχάλης Γελασάκης
Αδέσποτες Νότες
12:00
14:00
Βάνα Δαφέρμου
Παντώς Καιρού
14:00
15:00
Πάνος Χρυσοστόμου
Ροκ Συναναστροφές
15:00
16:00
Σιδερής Πρίντεζης
Το κλειδί του Sol
16:00
17:00
Πόπη Βάγγερ
Μελωδικό Αντίδοτο
17:00
18:00
Ελένη Γιαννοπούλου
Άλλη μια μέρα
18:00
20:00
Έλενα Διάκου
Ημερολόγιο Καταστρώματος
20:00
21:00
Γιώργος Τσάμπρας
Πρέπει να ξέρεις μηχανή να κόψεις μαύρα μάτια
21:00
22:00
Κώστας Θωμαϊδης
Πλανόδιες Μουσικές
22:00
23:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
23:00
06:00

Παρασκευή

Δημήτρης Μεϊδάνης
#ηΠρώτηΚαλημΕΡα
06:00
08:00
Αντρη Βασιλειάδου
Απλά και Αγαπημένα
08:00
10:00
Μαρία Κοζάκου
Transistor
10:00
12:00
Μιχάλης Γελασάκης
Αδέσποτες Νότες
12:00
14:00
Βάνα Δαφέρμου
Παντώς Καιρού
14:00
15:00
Πάνος Χρυσοστόμου
Ροκ Συναναστροφές
15:00
16:00
Σιδερής Πρίντεζης
Το κλειδί του Sol
16:00
17:00
Πόπη Βάγγερ
Μελωδικό Αντίδοτο
17:00
18:00
Ελένη Γιαννοπούλου
Άλλη μια μέρα
18:00
20:00
Έλενα Διάκου
Ημερολόγιο Καταστρώματος
20:00
21:00
Γιώργος Τσάμπρας
Πρέπει να ξέρεις μηχανή να κόψεις μαύρα μάτια
21:00
22:00
Κώστας Θωμαϊδης
Πλανόδιες Μουσικές
22:00
23:00
Μουσικές επιλογές
Μουσικές επιλογές
23:00
06:00

Σάββατο

Μουσικές Επιλογές
00:00
06:00
Μουσικές Επιλογές
06:00
07:00
Μ. Ρεμπούτσικα
Ά. Γυφτόπουλος
Είμαστε Φύση
07:00
08:00
Λίτσα Τότσκα
Έχει η ζωή γυρίσματα
08:00
10:00
Μουσικές Επιλογές
10:00
11:00
Κωστας Φασουλάς
Πάμε εκεί που λεν τραγούδια
11:00
13:00
Δήμητρα Κόχιλα
Το Δέντρο της Μουσικής
13:00
14:00
Σπύρος Παπαιωάννου(Αρχείο Ελληνικής Ραδιο
14:00
15:00
Μουσικές Επιλογές
15:00
16:00
Σύσση Καπλάνη
Με μια αγκαλιά βιβλία
16:00
17:00
Στάθης Δρογώσης
Αντέλμα
17:00
18:00
Μουσικές Επιλογές
18:00
19:00
Πέτρος Δουρδουμπάκης
Ο Πέτρος που πάει παντού
19:00
20:00
Παντελής Σιβρής
Ιστορίες Κλασικού Ραδιοφώνου
20:00
21:00
Έλενα Φαληρέα
Σαββατόβραδο στο Δεύτερο
21:00
22:00
Μαρία Σουλτάτου (Αρχείο Ελληνικής Ραδιοφω
22:00
00:00

Κυριακή

Μουσικές Επιλογές
00:00
06:00
Μουσικές Επιλογές
06:00
08:00
Λίτσα Τότσκα
Έχει η ζωή γυρίσματα
08:00
10:00
Σήμερα είναι Κυριακή
10:00
11:00
Κωστας Φασουλάς
Πάμε εκεί που λεν τραγούδια
11:00
13:00
Δήμητρα Κόχιλα
Το Δέντρο της Μουσικής
13:00
14:00
Μουσικές Επιλογές
14:00
17:00
Οδυσσέας Τσάκαλος
Εσύ που δε μιλάς
17:00
18:00
Μουσικές Επιλογές
18:00
19:00
Πέτρος Δουρδουμπάκης
Ο Πέτρος που πάει παντού
19:00
20:00
Παντελής Σιβρής
Ιστορίες Κλασικού Ραδιοφώνου
20:00
21:00
Μανώλης Νταλούκας
Δημόσια Διαβούλευση
21:00
22:00
Λ. Νικολακοπούλου
Α. Χρηστακάκη
Με τα πόδια μέχρι την Αλήθεια
22:00
23:00
Τσάρας Πανταζής
Καινά Δαιμόνια
23:00
00:00